محسن جوادی اخلاق پژوه

دکتر محسن جوادی، استاد فلسفه اخلاق و عضو هیات علمی دانشگاه قم میباشد. از ایشان مقالات متعدد در حوزه فلسفه اخلاق منتشر شده است.

سید حسن اسلامی پژوهشگر دین و اخلاق

سید حسن اسلامی اردکانی (متولد ۱۳۳۹) پژوهشگر دین و اخلاق، استاد تمام و مدیر گروه فلسفه اخلاق دانشگاه ادیان و مذاهب، سردبیر نشریه پژوهش‌های ادیانی و فصلنامه نقد کتاب اخلاق، علوم تربیتی و روان‌شناسی و دبیر علمی دوازدهمین جشنواره نقد کتاب است.

امیر غنوی اخلاق پژوه

حجت الاسلام و المسلمین دکتر امیر غنوی، عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و صاحب کتاب های ارزشمند در حوزه اخلاق هستند. دبیری همایش ملی فلسفه اخلاق در قم و برگزاری دوره های متعدد فقه الاخلاق از دیگر تلاش های ایشان در راستای بسط و ترویج اخلاق میباشد

مهدی اخوان مدرس فلسفه

دکتر مهدی اخوان، مدرس فلسفه و اخلاق و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی میباشد. ترجمه مدخل های فلسفه اخلاق دانشنامه استنفورد از کارهای اخیر ایشان در حوزه فلسفه اخلاق است

زهرا خزاعی پژوهشگر اخلاقی

دکتر زهرا خزاعی، استاد تمام و عضو هیات علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه قم می باشند. ایشان دو دوره به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه قم و دو دوره نیز به عنوان استاد برتر این دانشگاه شناخته شده اند. از تالیفات ایشان میتوان به کتاب های ارزشمند "اخلاق فضیلت" و "معرفت شناسی اخلاق" اشاره کرد .

ابولقاسم فنایی مدرس اخلاق

جناب دکتر فنایی دانش‌آموخته درس خارج فقه در حوزه علمیه قم، کارشناسی ارشد رشتهٔ الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه قم و کارشناسی ارشد و دکترا در فلسفه اخلاق از دانشگاه شفیلد است. او دوره کارشناسی ارشد را با نگارش پایان‌نامه‌ای تحت عنوان فلسفه اخلاق در قرن بیستم اثر مری وارنوک به راهنمایی احمد احمدی و مشاوره مصطفی ملکیان به پایان برد. او در سال ۲۰۰۳ از رساله دکتری خود درباره معرفت‌شناسی اخلاقی به راهنمایی رابرت استرن و ریچارد جویس دفاع کرد.